Պարտատոմսերը որպես լավագույն խնայողության միջոց
Խնայելու համար հարկավոր է ոչ թե քիչ ծախսել, այլ ավելի շատ վաստակել: Սակայն ինչպե՞ս, եթե եկամտի աղբյուրները սահմանափակ են:
Գործիքները տարբեր են, մոտեցումները բազմաթիվ, իսկ հնարավորություններն ամպի չափ: Ամիօ բանկի հետ սահմանափակ եկամուտների պարագայում կարող եք ավելացնել անձնական ֆինանսական միջոցները` ձեռք բերելով պարտատոմսեր: Պարտատոմսերը շահավետ և ապահով ֆինանսական գործիքներ են, որոնք նույնպես երաշխավորված են Ավանդների hատուցումը երաշխավորող hիմնադրամի կողմից ճիշտ այնպես, ինչպես ավանդները: Պարտատոմսերի առավելություններից է բարձր լիկվիդայնությունը, կամայական պահի կարող եք վաճառել դրանք և ստանալ ներդրված գումարը: Ավելին, ընթացքում կուտակվում է նաև լրացուցիչ եկամուտ՝ վճարվող տոկոսների տեսքով:
Ամիօ բանկը թողարկել է անվանական 100,000 դրամ արժեքով, տարեկան 9.75 տոկոս եկամտաբերությամբ դրամային և 100 դոլար անվանական արժեքով, տարեկան 4.75 տոկոս եկամտաբերությամբ դոլարային պարտատոմսեր: Պարտատոմսերի շրջանառության ժամկետը 30 ամիս է, տեղաբաշխումը կտևի մինչև նոյեմբերի 21-ը ներառյալ: Օգտվեք այս հնարավորությունից՝ բազմապատկելով եկամուտներն Ամիօ բանկի հետ:
Պարտատոմսեր հեշտությամբ կարող եք ձեռք բերել նաև AMIO Mobile հավելվածի միջոցով: Պարտատոմսերի հրապարակային առաջարկին (գրանցված ՀՀ ԿԲ նախագահի 10.04.2024թ. թիվ 1/124 Ա որոշմամբ) ծանոթանալու համար այցելեք՝ այստեղ:

Облигации как лучший способ сбережений
Чтобы экономить, нужно зарабатывать больше и тратить меньше, а что, если источники дохода ограничены? Инструменты разные, подходов много, а возможности безграничны. С Амио Банк Вы можете увеличить свои финансы, покупая облигации.
Облигации являются выгодными и безопасными финансовыми инструментами, которые, как и депозиты, также гарантируются Фондом гарантирования вкладов. Одним из преимуществ облигаций является высокая ликвидность, их можно продать в любой момент и получить вложенные деньги. Кроме того, дополнительный доход также начисляется в виде выплачиваемых процентов.
Амио Банк выпустил драмовые облигации номинальной стоимостью 100 000 драмов с годовой доходностью 9,75% и долларовые облигации номинальной стоимостью 100 долларов с годовой доходностью 4,75%.
Срок обращения облигаций составляет 30 месяцев, размещение продлится до 21 ноября включительно. Воспользуйтесь этой возможностью, умножив свой заработок с Амио Банк.
Вы также можете легко приобрести облигации с помощью приложения AMIO Mobile. Ознакомиться с публичным предложением облигаций (зарегистрировано решением Председателя Центрального Банка Республики Армения от 10.04.2024 № 1/124 А) можно здесь.