ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ ՓԲԸ-ն ժամանակավորապես դադարեցնում է Unistream միջազգային արագ դրամական փոխանցումների համակարգի սպասարկումը
24.07.2023
Տեղեկացում ենք, որ «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն 24.07.2023թ-ից ժամանակավորապես դադարեցնում է Unistream-ով միջազգային դրամական փոխանցումների ստացման և ուղարկման գործառնությունները: Ձեր դրամական փոխանցումները կարող եք կատարել Բանկում գործող հետևյալ համակարգերի միջոցով՝ Money Gram, RIA, IntelExpress, ինչպես նաև ստանալ МИГ փոխանցումներ ՌԴ FORA բանկից հեռախոսահամարի միջոցով: ՄանրամասներըՄիջազգային փոխանցումներ

ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» временно приостанавливает обслуживание международной системы быстрых денежных переводов «Юнистрим»
24.07.2023
Настоящим сообщаем, что с 24.07.2023г. ЗАО АРМБИЗНЕСБАНК временно приостанавливает операции по приему и отправке международных денежных переводов через Юнистрим. Вы можете осуществлять денежные переводы через следующие системы, действующие в Банке: Money Gram, RIA, IntelExpress, а также получать переводы МИГ из российского ФОРА банка по номеру телефона. Подробнее։Международные переводы