Amio Era․ անցում դեպի եզրափակիչ փուլ
Առջևում նրանց սպասվում է ամենաառանձնահատուկ փուլը՝ բիզնես դերախաղը, որտեղ կբացահայտվի, թե ով է ամենաարագը, ամենախելացին ու ամենաթիմայինը։
Ամփոփիչ փուլում մասնակիցներին սպասվում է ինտենսիվ փորձություն․ յուրաքանչյուր ուսանող կգնահատվի անհատապես՝ ըստ խնդիրներին արդյունավետ լուծումներ գտնելու, ինչպես նաև թիմում աշխատելու ունակությունների։
Բիզնես դերախաղը հնարավորություն կտա ուսանողներին իրական միջավայրում փորձարկել իրենց գիտելիքներն ու հմտությունները, իսկ Ամիօ բանկի մասնագետներին՝ բացահայտելու նրանց ներուժը։
Amio Era-ն Ամիօ բանկի կրթական բարեգործական ծրագիրն է, որտեղ ուսանողները ստանում են հնարավորություն բացահայտելու իրենց ուժեղ կողմերը, փորձարկելու գիտելիքները և զարգացնելու թիմային ու առաջնորդական հմտությունները։

Amio Era: Переход в финальный этап
Впереди участников ждёт самый особенный этап - Бизнес-ролевая игра, в ходе которой раскроется, кто самый быстрый, умный и командный игрок.
Финальный этап станет интенсивным испытанием: каждый студент будет оценён индивидуально по умению эффективно решать задачи и работать в команде.
Бизнес-ролевая игра предоставит студентам возможность применить свои знания и навыки в реальных условиях, а специалистам АМИО БАНКА раскрыть их потенциал.
Amio Era это образовательная благотворительная программа АМИО БАНКА, в рамках которой студенты получают возможность раскрыть свои сильные стороны, проверить знания и развивать лидерские и командные навыки.