Ճանապարհորդիր այս ամառ քո մեքենայով. երթուղին սկսվում է Ամիօ բանկից
Ամառային ճանապարհորդությունները հաճույք են դառնում, երբ ղեկին դու ես։ Եթե երազում ես սեփական մեքենայի մասին, Ամիօ բանկի ավտովարկը պարզ, մատչելի ու արագ լուծում է, որը թույլ կտա հենց այս ամառ ազատորեն դուրս գալ քաղաքից, լցվել նոր տպավորություններով և վառ պահերով։
Ամիօ Բանկն առաջարկում է ոչ միայն առաջնային շուկայից, այլ նաև երկրորդային շուկայից տրանսպորտային միջոցներ ձեռք բերել առանց միջնորդավճարների, պարզեցված գործընթացով, ճկուն զեղչային առաջարկներով և հետևյալ պայմաններով՝
- տարեկան տոկոսադրույք՝ 14.9%-16% (փաստացի՝ 15.9% -19.3%)
- կանխավճար՝ սկսած 20%-ից
- վարկի գումար` 1-25 միլիոն ՀՀ դրամ
- վարկի ժամկետ` 1-5 տարի
- 50% և ավել կանխավճարի դեպքում վարկը կարող է տրամադրվել առանց եկամտի վերլուծության
- ավտոմեքենայի տարիքը արտադրության տարեթվից մինչև 7 տարի՝ վարկավորման պահին
Ավտովարկավորման հայտ կարող են ներկայացնել 18-ից 70 տարեկան ՀՀ բոլոր ռեզիդենտ ֆիզիկական անձինք՝ ներկայացնելով փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ:

Путешествуй этим летом на своём автомобиле - твой маршрут начинается с Амио Банка
Летние путешествия становятся удовольствием, когда за рулём вы. Если вы мечтаете о собственном автомобиле, автокредит от Амио Банка - это простое, доступное и быстрое решение, которое позволит именно этим летом свободно выехать из города, наполниться новыми впечатлениями и яркими моментами.
Амио Банк предлагает приобрести транспортные средства не только на первичном, но и на вторичном рынке без комиссий, посредников, с упрощённым процессом, гибкими льготными предложениями на следующих условиях:
- годовая процентная ставка - 14,9%-16% (эффективная - 15,9%-19,3%)
- первоначальный взнос - от 20%
- сумма кредита - от 1 до 25 миллионов армянских драм
- срок кредита - от 1 до 5 лет
- при первоначальном взносе 50% и более кредит может быть предоставлен без анализа дохода
- возраст автомобиля от даты выпуска до 7 лет на момент кредитования
Заявление на автокредит могут подать все физические лица-резиденты РА в возрасте от 18 до 70 лет, предоставив минимальный пакет документов.