AMIO Mastercard թվային քարտ 5% հետվճարով
Բացիր Mastercard թվային քարտ AMIO Mobile հավելվածում: Մինչև 2024թ. հունիսի 30-ը ռեստորաններում, բենզալցակայաններում և գազալցակայաններում վճարելով AMIO Mastercard թվային քարտով՝ կստանաս 5% գումարի հետվերադարձ (cashback), բայց ոչ ավելի, քան 10,000 դրամ կամ համարժեք արտարժույթ 1 օրացուցային ամսվա ընթացքում։ AMIO Mastercard թվային քարտ հնարավոր է բացել AMD, USD, EUR, RUR արժույթներով և իրականացնել քարտային բոլոր տեսակի գործառնությունները, այդ թվում`
- ինտերնետային գործարքներ թվային քարտի համարով և CVV կոդով,
- փոխանցումներ և տարբեր վճարումներ AMIO Mobile թարմացված հավելվածով,
- անհպում վճարումներ Apple Pay-ով կամ Google Pay-ով,
- կանխիկացում անհպում տեխնոլոգիայով աշխատող բանկոմատներից
PIN ծածկագրի մուտքագրմամբ, որն ուղարկվում է թվային քարտը բացելուց անմիջապես հետո, SMS հաղորդագրության միջոցով: Mastercard թվային քարտն աշխատում է անվտանգության ժամանակակից տեխնոլոգիաներով և դարձնում է հաճախորդի ֆինանսական առօրյան ավելի ապահովբացառելով քարտի կորստի կամ վնասվելու հավանականությունը: Ակցիայի պայմաններին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:

Новая цифровая карта AMIO Mastercard и 5% кэшбэк
Открой цифровую карту Mastercard в приложении AMIO Mobile. Расплачиваясь цифровой картой AMIO Mastercard в ресторанах, заправках и автозаправочных станциях до 30 июня, 2024 года вы получите кэшбэк 5%, но не более 10 000 драмов или эквивалентной иностранной валюты в течение 1 календарного месяца. Цифровую карту AMIO Mastercard можно открыть в валютах AMD, USD, EUR, RUR и осуществлять все виды карточных транзакции, в том числе:
- интернет-транзакции с использованием номера цифровой карты и кода CVV,
- переводы и различные платежи с обновленным приложением AMIO Mobile,
- бесконтактные платежи с помощью Apple Pay или Google Pay,
- обналичивание денежных средств в банкоматах с бесконтактной технологией, путем ввода ПИН-кода, который высылается сразу после открытия цифровой карты, посредством SMS-сообщения. Цифровая карта AMIO оснащена современными технологиями безопасности, которые позволяют клиенту совершать финансовые транзакции более безопасным путем и исключают вероятность потери или повреждения карты. Ознакомиться с условиями акции можно здесь.