Կառավարիչ | «Ալաշկերտ» մասնաճյուղ
- Մասնաճյուղի աշխատակիցների ընթացիկ աշխատանքների կազմակերպում, կոորդինացում և վերահսկում ՝ ապահովելով դրանց արդյունավետությունն ու անընդհատությունը
- Անհրաժեշտ միջոցառումների իրականացում՝ մասնաճյուղի բիզնես պլանի, պորտֆելների, վաճառքների և այլ պլանների կատարման համար, մասնավորապես՝ աշխատավարձային նախագծերի ներգրավում, պրեզենտացիաների անցկացում, հիմնական, խաչաձև և հեռախոսային վաճառքների կազմակերպում
- Շաբաթական պարբերականությամբ փաստացի կատարված և ակնկալվող վաճառքների կատարողականի վերլուծության իրականացում՝ ձեռնարկելով միջոցառումներ վաճառքի պլանների կատարման ուղղությամբ
- Բանկոմատների լիցքավորման և լիցքաթափման գործընթացի մասնակցություն, ծրագրային հաստատման ապահովում
- Մասնաճյուղի աշխատողների կողմից պաշտոնական պարտականությունների կատարման, աշխատանքային և կատարողական կարգապահության վերահսկում

Управляющий | филиал “Алашкерт”
• Организация, координация и контроль текущей работы сотрудников филиала, обеспечение ее эффективности и непрерывности
• Осуществление необходимых мероприятий для исполнения бизнес-плана филиала, портфолио, планов продаж и других планов, в частности: привлечение зарплатных проектов, проведение презентаций, организация базовых, перекрестных и телефонных продаж
• Проведение анализа эффективности фактических и ожидаемых продаж еженедельно, принятие мер по выполнению планов продаж
• Участие в процессе пополнения и разгрузки банкоматов, согласование программного обеспечения
• Контроль за выполнением должностных обязанностей, трудовой и исполнительской дисциплины работниками филиала